O MNIE/KONTAKTWitam Was na moim blogu Bilib World!

Kim jestem? Mam na imię Kinga i cieszę się, że  postanowiliście odwiedzić mój mały kawałek internetowego świata. Pochodzę z Małopolski i obecnie studiuję architekturę wnętrz. Uwielbiam aktywnie spędzać czas i jestem osobą, która stara się jak najlepiej wykorzystać każdą wolną chwilę. Jakiś czas temu zaczytywałam się w blogach dotyczących samorealizacji, rozwoju osobistego oraz metod planowania i realizowania celów. Te tematy pochłonęły mnie tak bardzo, że z czasem zaczęłam wprowadzać zmiany w swoje życie i jednym z efektów moich działań jest ten właśnie blog.

Co to takiego Bilib World? To moje miejsce w sieci. Przestrzeń gdzie mogę dzielić się z Wami moimi pomysłami na osiąganie zamierzonych celów, realizacji marzeń i planów. To również mój mały motywator dzięki któremu ciągle mam ochotę podejmować nowe wyzwania, realizować projekty i spełniać marzenia. Oficjalnie dzielę się z Wami moimi pomysłami i planami co również mobilizuje mnie do ich realizacji. Znajdziecie tu tematy dotyczące zarówno rozwoju osobistego i motywacji w spełnieniu celów oraz moich zainteresowań, inspiracji i spraw codziennych.

7 faktów o mnie:

  1. Uwielbiam oglądać transmisje z obchodów uroczystości państwowych (Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego, Święto Wojska Polskiego, Narodowe Święto Niepodległości itp.) i strasznie wzruszam się widząc na ekranie starsze osoby które w wojskowych mundurach oddają hołd swym poległym kolegom. 
  2. Jestem strasznym zmarzluchem! Nawet podczas upałów śpię w skarpetkach.
  3. Co do spania – zawsze przed snem sprawdzam czy pod łóżkiem nie ma żadnego mordercy, psychopaty i innego potwora. 
  4. Uwielbiam wszelkie dania na bazie kapusty: gołąbki, łazanki, kapuśniak… a bigos to moja wielka miłość! 
  5. Moją ulubioną malarką jest Frida Kahlo, natomiast malarzem Gustav Klimt. 
  6. Kocham film „Śniadanie u Tiffany'ego” i gdy go oglądam często utożsamiam się z główną bohaterką. 
  7. Lubię duże, wyróżniające się pierścionki. Jednak zawsze zakładam tylko jeden. Urzekają mnie te kupowane na pchlich targach i w sklepach
    z antykami. Uważam, że noszą w sobie tajemnicę wcześniejszego właściciela.

Jeśli chcecie się ze mną skontaktować piszcie na adres kingishan@interia.pl

Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej by wspólnie szukać motywacji i inspiracji oraz spełniać marzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz