poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Lubię poniedziałki (7): Ograniczenia są w nas     Na ten film natknęłam się niedawno w sieci. Najcięższy ultra maraton świata, ponad 200 km w temp. 50 stopni Celsjusza i człowiek, którego marzeniem jest go pokonać. Film pokazuje, w jaki sposób można pokonać przeciwności jakie stają na naszej drodze, by osiągnąć to, co zamierzyliśmy. 

Możecie go obejrzeć tu.


Prawda jest taka, że często sami stawiamy sobie ograniczenia. Z jednej strony chcielibyśmy osiągnąć jakiś określony cel, spełnić marzenie, zmienić coś w naszym życiu, a z drugiej sami wątpimy w nasze możliwości. To prawda, że wiele rzeczy nie zależy od nas. Nie zdołamy wpłynąć na zjawiska atmosferyczne, na to, co pomyślą, czy powiedzą o nas inni ludzie. Jednak to od nas zależy, czy podejmiemy działanie i będziemy w nim trwać do osiągnięcia celu. Ograniczenia są w nas, lecz nie pozwólmy, by były silniejsze niż nasze marzenia.


Powodzenia!

2 komentarze:

  1. Bardzo dobrze powiedziane. To MY stawiamy sobie granicę i mówimy co jest dla nas przekraczalne a co nie. Jeśli uwierzymy w siebie uda nam się zrealizować mnóstwo marzeń i celów, które na samym początku wydawały się NIEMOŻLIWE ;)

    Pozdrawiam mega pozytywnie

    OdpowiedzUsuń
  2. Dlatego największym zwycięstwem jest zwycięstwo z sobą samym :)

    OdpowiedzUsuń