sobota, 27 lipca 2013

Nie czekaj ani chwili... Spełniaj marzenia!     Dzisiejszy dzień był wyjątkowy. Spełniłam jedno ze swoich marzeń: lot na paralotni. Na razie w tandemie, ale wydaje mi się, że to będzie moja nowa miłość. Moment w którym oderwałam stopy od ziemi i poderwał mnie wiatr był niesamowity. Niezapomniane uczucie
i wrażenia. Z pewnością to powtórzę. Polecam!10 komentarzy:

 1. Gratuluję ;) Wiem, że nie powinno się zwlekać z realizowaniem swoich marzeń, ale niektóre są naprawdę trudne. Na przykład jednym z moich celów jest wyjazd na Bliski Wschód. Muszę uzbierać, wraz z narzeczonym, dość sporą sumę pieniędzy. ;) Ale wiem, że gdy już to osiągnę będę z siebie bardzo dumna i szczęśliwa. Marzenia są wspaniałe, bo nadają naszemu życiu sens ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Ja również mam marzenia, które wiążą się z większym wydatkiem. Na lot paralotnią też musiałam uzbierać ale warto. A spełnione marzenia i radość dają nam niesamowitą motywację do działania. Powodzenia w spełnianiu marzeń. Jak tylko Ci się uda zdaj relację z podróży ;)

   Usuń
 2. Och, gratuluję odwagi no i spełnienia marzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kurczę też bym tak chciała, ale mam lęk wysokości;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc może to dobry sposób by przełamać lęk i jednocześnie spełnić marzenie? ;)

   Usuń
 4. Podobne uczucia przeżywałem nurkując po raz pierwszy.
  Teraz każdy dzień bez nurkowania, uważam za dzień stracony :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) Ja również miałam okazję spróbować nurkowania, ale nie głębinowego tylko z maską, mimo tego było to niesamowite i piękne doświadczenie.

   Usuń
 5. Czy mogłabyś mi napisać, jak nazywa się firma, która organizowała lot? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź, bardzo chciałabym w przyszłym roku tego spróbować:) a tak na marginesie - genialny blog, będę go czytać regularnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie. Lot wykupiłam w Szkole paralotniowej Albatros, tu masz ich stronę http://www.paralotnie-albatros.pl Powodzenia!

   Usuń