czwartek, 5 kwietnia 2012

Akcja Plaża ;)

Każdego roku z początkiem wiosny rozpoczynam akcję "Plaża" czyli pielęgnację antycellulitową ciała. Co prawda nie wiem jeszcze czy pojadę w tym roku na wakacje, ale chcę przygotować moje ciało do lata, bym mogła bez skrępowania założyć szorty czy spódniczkę. Oto moi "pomocnicy":

  1. Peeling - zazwyczaj jest to peeling kawowy lub gotowy produkt kupiony w drogerii. Pod koniec kąpieli stosuję naprzemienny zimny i ciepły prysznic.
  2. Kuracja wyszczuplająco-liftingująca Ives Rocher - preparat ten stosuję od ok. półtora roku. Zauważyłam pozytywne efekty. Skóra jest po nim wyraźnie napięta, nawilżona, wygładzona.
  3. Działanie balsamu z Ives Rocher chcę teraz wzmocnić masażem. Wykonuję go zakupionymi na Allegro przyrządami. Uda masuję od kolan w górę w stronę serca. Taki masaż również można wykonać rękoma ugniatając i podszczypując skórę dotkniętą cellulitem.
  4. Oliwka do masażu ujędrniająca Ziaja - produkt który ułatwia mi wykonanie masażu. Ma postać żelu w wygodnym słoiczku. Pozostawia dość tłustą powłokę, ma przyjemny morski zapach.
  5. Poza kosmetykami oraz masażem staram się uprawiać sport oraz spożywać więcej warzyw, owoców oraz pić dużo wody.

Kuracja wyszczuplająco-liftingująca Ives Rocher         Oliwka do masażu ujędrniająca ZiajaPrzykładowe przyrządy do masażu


Ciekawa jestem Waszych sposobów na gładką i jędrną skórę. 

    Brak komentarzy:

    Prześlij komentarz